LVT Hejnice 2023Letní výcvikový tábor HEJNICE 2023

22.7. - 30.7.2023

(příjezd je možný v pátek 21.7. v odpoledních hodinách)

FOTOGALERIE zde

FOTO od Elišky Rungové zde


Skončil nám další tábor. Byl to skvělý ročník, plný tréninku, plný posouvání se kupředu, plný pohody a vzájemné pomoci. Děkujeme všem, kteří se zúčastnili a pomohli nám vytvořit atmosféru, kde měl každý možnost zaměřit se na oblasti výcviku psa i psovoda, které ho zajímají. Odpočíváme, čeká nás toho teď hodně, ale odjížděli jsme z tábora s tím, že se už teď těšíme na další rok a výzvy, které nás společně čekají.Letošní barva táborových triček nás v lese maskovala tak dobře, až jsme se zapomněli všichni vyfotit. 


Přihlašovací formulář zde

PROPOZICE:

Místo: 
Výcvikové středisko psovodů SDH Hejnice ( mapa zde )

Ubytování: 
Na cvičáku ve vlastních stanech, případně v penzionech v okolí (penzion si každý zajišťuje sám - je potřeba s dostatečným předstihem).

Stravování:
Každý si zajišťuje sám - k dispozici je plynový sporák i nádobí. Elektřina na tábořišti k dispozici není. Voda je z vlastní studny. Po dopoledním tréninku se zpravidla chodí na oběd do restaurací (není to ale podmínkou).

Program:

Tábor je zaměřen na základní prvky záchranářského výcviku (plocha, sutina) včetně poslušnosti a dovednosti. Účastníci tábora se rozdělí do dvou základních skupin začátečníci/mírně pokročilí a pokročilí/psi připravení pro praktická nasazení. První skupinu povede dvojice Lenka Čápová a Markéta Ambrožová, druhou pak František Schejbal a Pavel Morávek. Pokud je potřeba je představovat: všichni členové výjezdové skupiny JSDHO Hejnice, složeny vrcholové zkoušky, sto a více praktických nasazení v rámci IZS a další a další. Pokročilou skupinu pak povedou i rozhodčí pro posuzování záchranných psů u SH ČMS a týmu pro posuzování atestace MV. Každá skupina se ještě může dále dělit a výcvik pak bude zaměřen na věci podle konkrétních požadavků každého psa. 

Počet cvičících psovodů bude omezen na max. 20 účastníků.

Když psi odpočívají, věnujeme se vzdělávání psovodů v praktických a teoretických oblastech využitelných při praktickém nasazení - první pomoc, první pomoc pro psa, práce s mapou a GPS i práce s radiostanicí, strategie pátrání, slaňování a postavení psovodů v systému IZS.

Poslušností Vás první dny tábora, stejně jako v loňském roce, provede Beata Štýbrová, a to nejen s Vašimi psy na place. 

CENA: 

Tým psovod a jeden pes 3 000 Kč + 300 Kč za každého dalšího psa ve výcviku.

Členové družstev psovodů SH ČMS a členové ZBK LK 2 500 Kč + 200 Kč za každého dalšího psa ve výcviku. 

V případě zájmu o účast pouze na jednotlivé dny nás, prosím, kontaktujte.

PLATEBNÍ PODMÍNKY:

Přihláška je platná po uhrazení zálohy 1 500 Kč. O platbě doplatku budou účastníci informováni na email uvedený v přihlášce a na zaplacení doplatku je pět pracovních dní.

Číslo účtu: 1035097919/5500
Variabilní symbol - 202307
Do zprávy pro příjemce uveďte jméno dle přihlášky

STORNO PODMÍNKY:

Záloha je nevratná.  
Platba doplatku je vratná při zrušení účasti do 9. 7. 2023 včetně - vracíme 1/2 platby,
při zrušení účasti od 10.7.2023 - nevracíme nic.