LVT Hejnice 2024Letní výcvikový tábor HEJNICE 2024

21.7. - 28.7.2024

(příjezd je možný v pátek 19.7. v odpoledních hodinách, oficiální program ale začne až od neděle, v sobotu se členové SDH Hejnice budou účastnit programu pro veřejnost v Hejnicích před bazilikou na oslavách 150. výročí SDH, v sobotu je tedy pro účastníky tábora volný program)

Přihlašovací formulář zde

PROPOZICE:

Místo: 
Výcvikové středisko psovodů SDH Hejnice ( mapa zde )

Ubytování: 
Na cvičáku ve vlastních stanech, případně v penzionech v okolí (penzion si každý zajišťuje sám - je potřeba s dostatečným předstihem).

Stravování:
Každý si zajišťuje sám - k dispozici je plynový sporák i nádobí. Elektřina na tábořišti k dispozici není. Voda je z vlastní studny. Po dopoledním tréninku se zpravidla chodí na oběd do restaurací (není to ale podmínkou).

Program:

Tábor je zaměřen na základní prvky záchranářského výcviku (plocha, sutina) včetně poslušnosti a dovednosti. Účastníci tábora se rozdělí do dvou základních skupin začátečníci/mírně pokročilí a pokročilí/psi připravení pro praktická nasazení. První skupinu povede dvojice Lenka Čápová a Markéta Ambrožová, druhou pak František Schejbal a Pavel Morávek. Pokud je potřeba je představovat: všichni členové výjezdové skupiny JSDHO Hejnice, složeny vrcholové zkoušky, sto a více praktických nasazení v rámci IZS a další a další. Pokročilou skupinu pak povedou i rozhodčí pro posuzování záchranných psů u SH ČMS a týmu pro posuzování atestace MV. Každá skupina se ještě může dále dělit a výcvik pak bude zaměřen na věci podle konkrétních požadavků každého psa. 

Když psi odpočívají, věnujeme se vzdělávání psovodů v praktických a teoretických oblastech využitelných při praktickém nasazení - první pomoc, první pomoc pro psa, práce s mapou a GPS i práce s radiostanicí, strategie pátrání, slaňování a postavení psovodů v systému IZS.

Poslušností Vás první dny tábora, stejně jako v loňském roce, provede Beata Štýbrová, a to nejen s Vašimi psy na place. 

CENA: 

Tým psovod a jeden pes 3 000 Kč + 300 Kč za každého dalšího psa ve výcviku.

Členové družstev psovodů SH ČMS a členové ZBK LK 2 500 Kč + 200 Kč za každého dalšího psa ve výcviku. 

V případě zájmu o účast pouze na jednotlivé dny nás, prosím, kontaktujte.

PLATEBNÍ PODMÍNKY:

Přihláška je platná po uhrazení zálohy 1 500 Kč. O platbě doplatku budou účastníci informováni na email uvedený v přihlášce a na zaplacení doplatku je pět pracovních dní.

Číslo účtu: 1035097919/5500
Variabilní symbol - 202407
Do zprávy pro příjemce uveďte jméno dle přihlášky

STORNO PODMÍNKY:

Záloha je nevratná.  
Platba doplatku je vratná při zrušení účasti do 7. 7. 2024 včetně - vracíme 1/2 platby,
při zrušení účasti od 8.7.2024 - nevracíme nic.