Něco málo od účastníků....

29.08.2015 02:12

Rok se s rokem sešel a my máme za sebou další letní výcvikový tábor v Hejnicích. Tentokrát jsme se rozhodli Vám nevnucovat naše ohlédnutí, ale zeptat se účastníků, co se jim líbilo či nelíbilo, aby byl vidět komplexní obrázek. Plácat se po vlastních ramenou můžeme zase jindy  Užijte si tedy básnická střeva táborníků v následujících příspěvcích.
Jinak i s tak neskonale významnými a čas-žeroucími funkcemi, jakými jsou nástěnkářství a catering slaňování, můžu za sebe říct, že jsem si tábor neskonale užila. Všem, kdo ho tak pohodový, efektivní a radostný udělali, moc děkuju… Zase za rok
                                                                                                                                  Karol M.

 

Auto plné po okraj,
míří v Liberecký kraj.
Nevíme, co máme čekat,
jen že psíci budou štěkat.
Hned v sobotu začínáme,
na plochách si zamakáme.
Každé ráno přesně v devět,
kávou vzbudí se i medvěd.
Každý den se něco děje,
suťky, plochy - jak kdo si přeje.
Kamarádů je tu banda,
na verandě bývá sranda.
Pátek je den pohody,
trávíme ho u vody.
A na konec Tour de beer,
neprohloupil kdo tam byl.
Týden to byl luxusní,
o takovém každý sní.
Těšíme se nejvíce,
za rok zas na Hejnice!


Krásný zbytek léta a snad zase brzy na viděnou...
Míša a spol.

 

 

Tábor byl super, vyzkoušela jsem si všechno, co jsem potřebovala. I organizačně se mi to moc líbilo, počasí akorát na cvičení a parta lidí paráda.
Za sebe říkám "Super týden"

Zatím ahojky a všechny moc pozdravujem
Ála a Chucky

 

 

Týden byl prostě super… A proč byl Protože se s vámi cítím dobře. Protože z něj mám super zážitky. Celý tábor provází naprostá pohoda. Cítí to i psi a je to znát na jejich výkonech. Hejnický tábor voní prázdninami. Hejnice, štěkot psů, cinkání sklenic, smích, kytary a zpěv. Hejnice, krásná příroda, super terény, super výcvikáři, super parta, prostě super...
Hana

 


Frýdlantsko, dosud pro mě dosti abstraktní pojem, dostal díky výcvikovému táboru v Hejnicích konkrétní a ryze pozitivní obrysy. Nestává se mi často, že někam přijdu a hned mám pocit, že jsem mezi svými. Člověk vkročí na verandu nad cvičákem a než se rozkouká, dostane dárek. Jakmile si své nové tričko oblékne, jakoby náhle srostl s místem a lidmi, je součástí týmu. No a čím jsme se viděli déle, tím zajímavější pro mě byly rozhovory, názory, postřehy.
Organizace běžela naprosto hladce, vše se naopak odehrávalo s úsměvem, prokládáno vtípky typu "celoroční apríl". Ranní starty u cukrárny by mohly posloužit jako ukázka pozitivní motivace. Kdo přišel včas, vychutnal si kávičku a dortíček, čímž vznikl prostor pro později dorazivší. Na večerní posezení se zpěvem a kytarami budu dlouho a ráda vzpomínat. Úžasná, rodinná atmosféra.
No a výcvik? Nejsem zrovna zkušený záchranář a mnoho podobných táborů jsem zatím neabsolvovala. Mile mě překvapilo, že se někdo dopředu zajímal o naše cíle a pokročilost. Terény byly fajn, sutiny supr, figuranti výborní. Co musím ještě pochválit, je perfektní vyladěný program. Každý den byl jinak zajímavý. Díky moc za pohodový a profesionální zajištěný týden!

Ilona & Fráňa

 


Jsem moc ráda, že jsem se dostala na Váš tábor. Týdenní program tábora byl
velkolepý, člověk se nenudil ani minutu. ,že Vám ta organizace dala dost
zabrat a že jste dost vyštavený.

Já osobně jsem se musela zamyslit nad svým trénováním v plochách. Moc mi dal
pohled jiných lidí co děláme s Matesem, vlastně já, špatně, nebo nemáme
vyzkoušené, nebo dotrénované.
Myslím, že se tam sešla skvělá parta lidí a psů, vše probíhalo v poklidu, bez
nervozity a honění.

Moc a moc na mě Váš tábor zapůsobil. Kdyby Vám to nevadilo, ráda bych přijela
někdy na trénink.

Iva D.